Ворота і огородження з нержавіючої сталі прикрасять і надійно захистять територію Вашого будинку. Конструкція воріт може бути розпашною або відкатною. Відкатні ворота оптимальні при влаштуванні гаража або вхідної групи житлового будинку, оскільки їх механізм передбачає часте використання. Розпашні ворота будуть відмінно виглядати у поєднанні з металевим парканом в заміському будинку. Найважливіші переваги металевих огорож, це доступна ціна, невибагливість у догляді і висока надійність.

Серед доступних до виготовлення варіантів воріт і парканів:

  • нержавіюча сталь;
  • комбінований фасад - нержавіюча сталь і профнастил;
  • комбінований фасад - нержавіюча сталь і металеві візерунки.

Кожна конструкція виготовляється за індивідуальним дизайном у відповідності з побажаннями замовника.

Ворота, паркани, хвіртки
Виготовлення воріт, парканів та хвірток
Розраховується індивідуально (виходячи з креслень)
Додати креслення:
Файл не обрано
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Нержавіючі ворота, паркани і хвіртки: для безпеки і стильного дизайну

 

Навіщо захищати територію приватного будинку, підприємства або ділянку будь-якого іншого призначення парканом? Основна мета такого огородження — захист майна від протиправних дій третіх осіб. Установка заборів із нержавіючої сталі допоможе запобігти крадіжкам, зломи, псування майна, захистити людей, що перебувають на огородженій території.

Виготовлення огорож — це ретельне проєктування конструкції. Власнику необхідно передбачити, де будуть розміщені ворота (а вони необхідні для того, щоби забезпечити можливість в’їзду транспорту) і хвіртка — невелика двері для входу і виходу людей.

Компанія Laris спеціалізується на виробництві хвірток, воріт і парканів із нержавіючої сталі і пропонує покупцям замовити вироби з доставкою Україною. Залишити замовлення з точним зазначенням побажань до розмірів, форми, дизайну конструкцій легко на сайті, а обговорити деталі можна з нашим менеджером за телефоном.

 

Чому варто замовити ворота з нержавійки й нержавіючий паркан? Такі вироби мають низку переваг:

 

Ворота з нержавійки в Україні — один із найпопулярніших видів металопродукції для захисту приватної території. Вони коштують недорого, можуть бути виконані в різних варіантах — орні, розсувні, з різною кількістю стулок. Якість такої продукції дуже висока, вона прикрашає екстер’єр, захищає майно. Красиві огорожі з нержавійки перепиняють огляд для сторонніх.

Паркани, хвіртки і ворота з нержавійки за прийнятною ціною з доставкою територією України можна купити з різною метою. Це можуть бути тимчасові конструкції або вироби для постійної експлуатації, виконані з урахуванням сучасних модних тенденцій.