Поручні пристінні
  • марка нержавіючої сталі: AISI 304;
  • поручень: труба d=38х1,5 мм;
  • декоративна кришка: d=60 мм.
від 1300 грн/м.п.
У вас ще залишилися питання?
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Пристінний поручень: особливості огорож із нержавіючої сталі

 

Поручень пристінний — елемент конструкції сходів, які з одного або двох сторін огороджені стінами. Також такі вироби можуть застосовуватися і в інших випадках, наприклад, поручень на стіну може бути встановлений для спрощення життя інваліда, у ванній кімнаті, туалеті, у коридорі, біля пандуса. Такі конструкції необхідні для спрощення пересування людей — вони служать підтримкою й забезпечують безпеку. Настінні поручні з нержавіючої сталі встановлюються як всередині приміщень, так і на вулиці:

Основне завдання приладу — підтримка людини при пересуванні по сходах або рівній поверхні будинку й на вулиці. Кріплення поручнів до стіни відбувається з використанням спеціальних кронштейнів. Вони забезпечують розміщення перил на відстані 5–7 см від стінки, що допомагає економити місце.

Пристінні поручні купити можна в різних варіантах виконання, але найбільш міцними й надійними мають право вважатися моделі з нержавійки. Цей матеріал несприйнятливий до вологи, ультрафіолету, не руйнується з часом, довго зберігає привабливий вигляд. У перелік позитивних характеристик можна також включити відсутність необхідності в спеціальному догляді за конструкцією — її можна мити найпростішими засобами і водою. Сталь екологічно чиста, гіпоалергенна, може бути оброблена в певних параметрах, формах. Поручень пристінний купити можна в профільному або круглому виконанні, матовий або глянцевий, різних розмірів.

Великим попитом користуються подвійні пристінні поручні — конструкції, що включають дві паралельні основи для тримання руками. Такі вироби актуально встановлювати в місцях, де часто пересуваються діти, інваліди. Поручень, розміщений вище, зручний для пішоходів, а більш низько розміщена його копія — для людей, зріст яких не дозволяє комфортно користуватися стандартними перилами, або візочників.

 

Настінні поручні можна замовити з доставкою

 

Український виробник продукції з нержавіючої сталі — компанія Laris пропонує замовити виготовлення настінних поручнів за індивідуальними проектами. Наші фахівці володіють достатньою кваліфікацією для того, щоби реалізувати будь-які ваші дизайнерські ідеї.

Пристінний поручень в інтернет-магазині «Ларіс» — це вигідна ціна й оперативна доставка по Україні. Заповнити заявку на виготовлення поручнів можна на сайті або зателефонувавши нам по телефону.