Металеві поручні для басейнів дозволяють безпечно переміщуватись у воді. Вироби виготовляються з нержавіючої сталі по індивідуально створеному кресленню. Нержавіюча сталь не боїться контакту з водою, тому поручні будуть зберігати первинний блиск довгі роки.

Поручні для басейну також застосовують при реабілітації після травм (наприклад, гідротерапії). Форма стійок може бути зігнутою або прямою, відображаючи дизайнерське рішення замовника.

Поручні для басейнів
Виготовлення поручнів для басейнів
Розраховується індивідуально (виходячи з креслень)
Додати креслення:
Файл не обрано
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Поручні для басейну: конструкції для безпеки й естетики

 

Сходи та поручні — обов’язкові атрибути безпечного басейну. Найчастіше перила виготовляють із міцного матеріалу, що не руйнується під дією вологи, — нержавіючої сталі. Перила для басейну з нержавіючої сталі доступні в найрізноманітніших варіантах: вони різняться розмірами й зовнішнім виглядом, формою, типом кріплень. Але всі ці варіанти об’єднують схожі властивості:

На ринку представлені 2 класичних типи поручнів для басейну — вигнуті і прямі. Але за індивідуальним замовленням клієнта вироби можуть бути зроблені в будь-яких інших обрисах. Головна умова — їх надійність і функціональність.

Поручні для басейнів служать для завершального облаштування водойм. Їх монтаж проводиться від краю бортика на відстані в межах 10–15 см. Стандартний діаметр поручня — 40–45 мм, що робить перила зручними для захоплення долонею й утримання в руці.

Поручні в басейн — виріб із круглої труби з гладкою полірованою поверхнею. На ній не повинно бути ніяких дефектів — шорсткостей, відколів, щербин, швів.

Які можна купити поручні для басейну? Найчастіше ці елементи використовуються в зоні спуску у воду, біля сходів. Сталеві поручні також необхідні для створення безпечного простору на сходах до трамплінів, гірках. Важливо ретельно контролювати всі етапи установки поручнів — кріплення повинні бути надійні, виготовлені з вологостійких міцних металів.

Якщо басейн великої площі — варто встановити кілька сходів у різних його бортів і оснастити їх зручними і красивими поручнями.

 

Поручні для басейну купити можна онлайн

 

Компанія «Ларіс» виробляє поручні для басейнів із нержавіючої сталі в різних варіантах дизайну. Нержавіюча сталь стійка до впливу вологи, ультрафіолетових променів і інших зовнішніх чинників. Такі конструкції прослужать довго й надійно виконають поставлене перед ними завдання. Замовити вироби ви можете онлайн, скориставшись формою на сайті. Доставка готової продукції здійснюється всією територією України.