Поручні з нержавіючої сталі: види й особливості конструкцій

Поручні з нержавіючої сталі виконують важливу функціональну роль — забезпечують безпеку людей у ситуаціях, що вимагають особливої ​​обережності. Такі елементи конструкцій встановлюють на сходах (для підтримки під час спуску й підйому), на балконах, пандусах, біля басейнів. Усі варіанти поручнів об’єднує важлива властивість — висока ступінь міцності. Експлуатація таких пристосувань гарантує стійкість людини, що спирається на поручень, захищає її від можливості падіння й отримання травм.

Поручні можна поділити на кілька категорій виробів:

До поручнів пред’являються кілька вимог. Вони повинні бути міцними, надійними, виконаними зі сталевого сплаву, стійкого до зовнішніх впливів. Поверхня поручнів не повинна мати шви й інші дефекти, які можуть травмувати шкіру на руках. Такі опори повинні витримувати сильний механічне вплив, не прогинатися під вагою людини, бути надійно закріплені на основі.

Для виробництва поручнів компанія «Ларіс» використовує нержавійку (сплави, у складі яких високий вміст зміцнюючих речовин) і сучасні тенденції дизайну, що дозволяють створювати естетично привабливі, довговічні й надійні конструкції. Поручні з нержавіючої сталі купити ви можете онлайн, замовивши їх із доставкою в будь-який населений пункт України.