Перила зі склом
  • марка нержавіючої сталі: AISI 304;
  • скло: гартоване, товщина 8мм 
  • висота: 900мм;
  • стійка: труба d=38х1,5 мм;
  • поручень: труба d=50,8х1,5 мм;
  • декоративна кришка: d=100 мм.
від 7300 грн/м.п.
У вас ще залишилися питання?
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Перила з нержавіючої сталі і скла: модні дизайнерські рішення з функціональним призначенням

 

Нержавіючі огорожі зі склом — одне з модних віянь в інтер’єрному дизайні, що допомагає вирішити одночасно кілька завдань — створити безпечну зону для виконання людиною певних дій (наприклад, спуску й підйому сходами, перебування на балконі й ін.) і прикрасити приміщення. Поєднання візуальної легкості й надійності, міцності конструкцій роблять ці вироби популярним вибором для оформлення приватних будинків, котеджів, ресторанів, барів, готелів, адміністративних будівель.

Серед основних переваг, якими характеризуються огорожі зі скла й нержавіючої сталі — довговічність, високі характеристики, різноманітність дизайнів. Висока якість матеріалів, використовуваних для виробництва таких поручнів (нержавіючої сталі, загартованого скла) дозволяє забезпечувати безпеку людей і їхнього майна, розміщеного в потенційно небезпечних зонах.

Для виробництва перил використовується загартоване скло, якому не страшні впливу ззовні. Навіть у разі пошкодження його поверхні не утворюються дрібні осколки, завдяки чому вдається підвищити ступінь безпеки виробів. Метал обробляється так, що на поручнях не залишається шорсткостей, швів, стукотів, про які можна поранитися. Металева конструкція може бути виконана в матовому або глянцевому варіанті.

 

Огородження з нержавіючої сталі зі склом: переваги та особливості

 

Огородження зі скла й нержавійки — найбільш поширений варіант огорож зі скляною поверхнею. І така популярність цілком обґрунтована — такі перила:

Огорожа з нержавіючої сталі зі склом може бути виконана в строгому лаконічному дизайні або прикрашена орнаментами, майстер може нанести на скляну поверхню піскоструминний малюнок, створити оригінальну дизайнерську конструкцію зі сталевих опор. Такі вироби виглядають привабливо, прикрашають собою інтер’єр, водночас — гарантують безпеку людини.

Перила з нержавіючої сталі і скла виготовляє компанія «Ларіс». Ми враховуємо всі побажання клієнтів і виконуємо роботу на замовлення, створюючи ексклюзивні перила, що володіють усіма необхідними властивостями. Замовити конструкцію можна онлайн, скориставшись зручною формою на сайті. Доставка готової продукції здійснюється по всій території України.