Перила з профільної нержавіючої труби дозволяють відійти від стандартних шаблонів в дизайні. Профільна труба виглядає красиво і оригінально, при цьому відрізняється підвищеною міцністю. Сходи і поручні з нержавіючої сталі марки AISI304 мають високий термін експлуатації.

 

Безпечні і красиві огородження для сходів виготовляються за індивідуальним кресленням. Металевий блиск профільних перил додасть модернових ноток Вашому інтер'єру.

Перила з профільної труби
Виготовлення перил з профільної труби
Розраховується індивідуально (виходячи з креслень)
Додати креслення:
Файл не обрано
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

Перила з профільної труби: особливості та переваги конструкцій

Огородження сходів із профільної труби — практичний і функціональний елемент конструкції, покликаний підвищити безпеку людей, які здійснюють підйом або спуск сходами. Квадратні огорожі виглядають оригінально й нестандартно, дають можливість створювати неповторний дизайн сходів, включати в інтер’єр «родзинку», водночас підвищуючи практичність конструкції.

Виготовляються перила для сходів із профільної труби з нержавіючої сталі. Цей матеріал характеризується цілою низкою позитивних властивостей:

Перила з квадратної труби роблять переміщення по сходах безпечним. Завжди є ризик спіткнутися, втратити рівновагу і впасти з великої висоти, що призведе до травм. Завдяки сталевим поручнів такі ризики зводяться до мінімуму. Поверхня труб гладка, без дефектів, поранитися об неї неможливо. Перила можуть бути розміщені за допомогою утримувачів стійок на потрібній власнику висоті. Установка конструкцій можлива як усередині приміщень, так і на вулиці.

Компанія «Ларіс» здійснює виробництво перил із квадратної труби за індивідуальними замовленнями клієнтів. Наші фахівці дотримуються технологій обробки сталі, наділяючи готову продукцію відмінними характеристиками міцності і збільшуючи термін служби металу. Такі вироби прикрашають приміщення м’яким металевим блиском, привертають увагу гостей, роблять інтер’єр неповторним.

Купити перила з профільної труби можна онлайн на вигідних умовах — прийнятні ціни, допомога фахівців у складанні проєктів, оперативна доставка по Україні. Ми втілимо в реальність навіть найбільш сміливі дизайнерські ідеї — для узгодження деталей співпраці залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.