Перила для пандуса
  • марка нержавіючої сталі: AISI 304;
  • висота: 900 мм;
  • стійка: труба d=33,7х1,5 мм;
  • поручень: труба d=38х1,5 мм;
  • додатковий поручень: труба d=32х1,5 мм;
  • перемичка (2шт): труба d=16х1,2 мм;
  • декоративна кришка: d=100 мм.
від 3500 грн/м.п.
У вас ще залишилися питання?
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Пандус купити можна з доставкою по Україні

 

Інклюзія стала невід’ємною частиною організації соціально грамотного суспільства. Усе більше місць громадського користування оснащуються пандусами — зручними конструкціями для в’їзду і спуску колясок, що дозволяють інвалідам без особливих складнощів відвідувати адміністративні будівлі, аптеки, лікарні, ресторани, соціальні служби та інші заклади й організації, доступ до яких без пандуса був би утруднений.

Купити пандус можна в різних варіантах виконання, але всі вони схожі конструкційно — похила площина для підйому коляски на висоту входу й подвійні поручні зі сталі. Завдяки встановленню подвійний конструкції перил користуватися пандусом зручно як інвалідам на візку, так і людям з обмеженими фізичними можливостями, які можуть пересуватися на ногах.

Для того щоби пандус прослужив довго й надійно, для його виготовлення використовують матеріал високої якості, у тому числі — нержавіючу сталь. Виробництво сталевих конструкцій має цілу низку переваг:

До того ж, металеві поручні для пандусів не потребують спеціального догляду — їх легко очистити від забруднень, не витрачаючи сили й засоби.

Як правильно встановити поручні для пандуса? При проектуванні слід враховувати особливості експлуатації конструкцій. Обов’язковою є установка огороджень, якщо перепад висот на початку й кінці пандуса становить понад 45 см. Найбільш практичні дворівневі перила. Виготовлення пандуса має на увазі установку таких конструкцій на висоті:

Поручні повинні характеризуватися рівною гладкою поверхнею без швів і шорсткостей. Діаметр поручня в стандартному виконанні становить 40 мм — саме такі перила зручно утримувати рукою.

 

Виготовлення пандусів: послуги компанії Ларіс

 

Компанія Laris надає послуги з виробництва поручнів і огорож для пандусів із нержавіючої сталі. В асортименті продукції — конструкції різного виду, також доступні вироби під замовлення. У нас ви можете купити пандус за прийнятною ціною з доставкою по Україні. Для оформлення заявки заповніть форму на сайті.