Згин листового металу дозволяє виготовляти деталі для будь-яких потреб по вказаним параметрам. Згинання проводиться методом холодної деформації за допомогою листозгинального пресу. Сучасні листозгинальні комплекси оснащені гідравлічним приводом, що забезпечує найвищу продуктивність їх роботи. Сила згинання листозгину становить 120 тонн.

Точність сучасного обладнання з системою анти-прогину TORO Рго повністю виключає похибки при згинанні металевих листів. Контролер ЧПУ програмується під заданні параметри. Процес згинання проводиться в автономному режимі без втручання оператора.

ЛИСТОЗГИН - ВИГИН МЕТАЛУ

Технічні
Можливості

  Товщина листа Максимальна довжина вигину Точність згинання
Нержавіюча сталь 0.5 - 10 мм 2500 мм 0.01 мм
Чорна сталь 0.5 - 10 мм 2500 мм 0.01 мм
Алюміній 0.5 - 10 мм 2500 мм 0.01 мм
Вартість послуги вигину металу
від компанії Laris
Розраховується індивідуально (виходячи з креслень)
Додати креслення:
Файл не обрано
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Листозгин металу: особливості технології

 

Гнуття (вигин) листової сталі — один зі способів холодної деформації металевих заготовок, що забезпечує виробництво товарів у відповідності із заданими параметрами з максимальною точністю. Для досягнення високої якості готової продукції застосовується спеціальне обладнання — листозгинальний прес. Верстат для обробки металевих заготовок шляхом впливу на них тиску (створюваного гідравлічним приводом) відрізняється хорошими показниками продуктивності і виключає можливість похибок під час деформації листів заліза.

Згинання листа металу може застосовуватися з різними цілями. Дана послуга актуальна за необхідності швидкого виготовлення продукції вигнутих форм різних розмірів.

Вигин металу в листах застосовується для деформації різних матеріалів:

Єдине обмеження для проведення процесу автоматизованого гнуття — товщина листа. Для більшості варіантів сировини вона становить 10 мм.

 

Листовий вигин металу на верстатах із ЧПУ дозволяє:

 

Гнуття листового металу на замовлення дає можливість проводити згинання під необхідним кутом і створювати деталі різних форм. Вартість послуги розраховується індивідуально залежно від особливостей завдання, термінів її реалізації та обсягу робіт.

Процес вигину металу в листах трудомісткий і вимагає дотримання певних правил. Спочатку заготовка готується до подальшої обробки (за необхідності — розрізається на частини), після чого на верстаті за допомогою преса листу надають необхідну форму. Використання листогиба з ЧПУ дозволяє створювати деталі, які повністю відповідають вимогам технічного завдання.

 

Вигин листового заліза в Україні

 

Компанія «Ларіс» надає послуги згинання листового металу в Україні. Для того щоби замовити виконання робіт залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам для узгодження деталей. Гнучка металевого листа проводиться з максимальною точністю (до 0,01 мм) з граничною довжиною згину 3000 мм.