Лазерна порізка листового металу це високотехнологічний процес.

Одним з основних переваг якого є акуратні і точні зрізи. Розкрій і порізка металевих листів повністю автоматизовані.

Потужність лазера, на якому проводиться порізка, становить 2 кВт.

Лазерна порізка металу
Лазерна порізка металу - фото 2

Точність сучасного обладнання повністю виключає похибки при різанні металевих листів.

Лазерна різка дозволяє створити складний фігурний візерунок і максимально рівний край зрізу без окалини.

Також лазерна порізка дозволяє уникнути деформації металу, появи мікротріщин в місці зрізу на готовому виробі.

Технічні
Можливості

  Максимальна товщина різу: Габарити розміри листа: Точність різу:
Нержавіюча сталь 6 мм 1530х3050 мм 0,1 мм
Чорна сталь 12 мм 1530х3050 мм 0,1 мм
Алюміній 5 мм 1530х3050 мм 0,1 мм
Вартість послуги лазерної порізки
від компанії Laris
Розраховується індивідуально (виходячи з креслень)
Додати креслення:
Файл не обрано
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Лазерна порізка металу: особливості та переваги

 

Лазерне різання металу — один із найбільш високотехнологічних, точних, безвідходних варіантів розкрою металевих заготовок, що дозволяє скоротити кількість відходів до мінімуму, прискорити процес обробки металопродукції й отримати вироби високої якості. Лазерна технологія спрощує такий процес як різання металу, виводячи виробництво деталей із різних видів металу (стали, латуні, міді та ін.) на новий рівень.

 

Лазерне різання нержавійки: переваги технології

 

Послуги лазерного різання в Україні надає компанія «Ларіс». Наша робота — це використання новітнього обладнання, виконання замовлень точно в строк, дотримання всіх умов для безпеки фахівців та створення максимально якісної продукції.

У чому особливість лазерного розкрою металу? У максимальної точності виконання різу і його мінімальній товщині. При такому методі поділу металевих листів мінімізується кількість відходів, а також спостерігається цілий ряд інших позитивних властивостей:

Сам процес різання металу лазерним променем простий. На вихідний матеріал наноситься контур майбутньої деталі, після чого відбувається розігрів поверхні строго по контуру й різання шляхом впливу на заготовку лазерного променя. Залежно від оброблюваного типу металу лазерна різка може проводиться з використанням кисню або азоту.

Серед привабливих для клієнтів сторін лазерного різання — широкий спектр застосування технології. Таким чином можна проводити розкрій нержавіючої сталі, чорного металу, кольорових металів, у тому числі м’яких. Єдине обмеження — товщина листа нержавіючої сталі не повинна перевищувати 6 мм, чорного металу — 12 мм. За наявності більш високих показників вчинення наскрізного різу неможливо (в цьому випадку лазерне обладнання можна використовувати для гравіювання, перфорації, нанесення насічок і ін.).

 

Лазерний розкрій металу можна замовити онлайн

 

Лазерне різання металу за прийнятною ціною сьогодні доступне всім виробникам металоконструкцій та іншої металопродукції. Замовити виконання робіт із розкрою металу можна онлайн — достатньо заповнити форму на сайті компанії «Ларіс» і узгодити деталі з нашим менеджером. Якою буде ціна на лазерну різку? Розрахунок проводиться залежно від термінів і обсягів робіт, складності креслення, кількості деталей і інших чинників, узгоджується індивідуально.