Навіси використовуються для захисту від сонця, снігу та дощу. Встановлення козирків або навісів над входом надає завершеного вигляду будь-якій будівлі. 


Покриття козирка може бути виготовлено зі скла або полікарбонату. Полікарбонат відрізняється високою гнучкістю, таке покриття функціональне та легке у встановленні.

Скляні основи для навісів виготовляються із загартованого скла. Козирки зі склом виглядають гарно та невагомо, здатні довго не втрачати своїх функціональних властивостей. 


На вибір клієнта представлені різні види козирків складної конструкції, навісів та арок.

Козирки та навіси
Виготовлення козирків та навісів
Розраховується індивідуально (виходячи з креслень)
Додати креслення:
Файл не обрано
З усіх питань звертайтесь за телефоном - (067) 389-21-56
Email для відправки креслень - nestandart@laris.ua

 

Навіс нержавіючий: стиль, надійність і функціональність металоконструкцій

 

Козирок із нержавіючої сталі — актуальний виріб, що допомагає захистити простір біля входу в будівлю від опадів, сонця, забруднень. Такі навіси широко використовуються під час облаштування дуже різних будівель — приватних і багатоквартирних будинків, адміністративних будівель, господарських споруд, промислових підприємств. Козирок із нержавіючої сталі над дверима може виконувати не тільки функціональну роль. Сучасні накриття мають стильний дизайнерський вигляд і служать справжньою окрасою входу.

 

Навіщо потрібен козирок нержавіючий над входом

 

Козирок (або навіс) — практичний елемент фасаду, який кріпиться на кронштейни. Для його виготовлення можуть застосовуватися найрізноманітніші матеріали. Як правило, на додаток до нержавіючої конструкції застосовують полікарбонат або скло. Такі навіси надійно захищають від дощу, граду, снігу, падаючих гілок.

Залежно від форми козирка можуть змінюватися і його функції. Так, арочний навіс крім основного призначення допоможе захистити вхідний простір від вітру, затемнені накриття перешкоджають проникненню сонячних променів, створюючи комфортну тінь. Установка широкого козирка дозволить уникнути таких проблем, як утворення калюж і скупчень сміття за негоди, допоможе людям отримати надійне укриття від опадів, захистить вхідний портал і всі його елементи від псування й руйнування під дією вологи, вітру, ультрафіолету.

 

Для гарантії якості замовте навіс над дверима з нержавійки

 

Розміщення навісу з нержавійки над ганком — не єдиний варіант використання конструкції даного типу. У продажу є козирки для установки над вікнами, для захисту елементів фасаду. Замовити товар можна в будь-якому необхідному форматі, вибравши зовнішній вигляд навісу, його розміри, форму, матеріали для виробництва.

Так, козирки на двері з нержавіючого металу і скла мають цілу низку переваг:

Купити козирок із нержавіючої сталі й полікарбонату слід у тому випадку, якщо передбачається велике навантаження на дах. Завдяки своїй гнучкості та міцності цей матеріал залишається неушкодженим під вагою снігу і при сильному вітрі. Якщо погана погода в регіоні не рідкість — зробіть вибір на користь саме такого навісу.

Купити навіс нержавіючий можна в комплекті з огорожами, поручнями, пандусом, забезпечивши, у такий спосіб, гармонійність оформлення двору і простору біля входу. Виконані в одному стилі деталі конструкції прикрасять собою місце розміщення, до того ж — будуть продумані до дрібниць з урахуванням покладених на них функцій і точно не потребуватимуть доопрацювання під час монтажу.

Компанія «Ларіс» пропонує замовити виробництво вхідних козирків із нержавіючої сталі та інших елементів із нержавіючої сталі за доступною ціною.